Hakkımızda

      Çineli Mehmet Usta, Orhun Ticaret (Ramazan ŞENKAYA)   1989 yılında “Orhun Ticaret Ticaret” ünvanıyla Muğla’da kurulmuştur. Çiftçilerimize saygın firmaların en modern ve kaliteli Zirai Alet, Tarım Makinalarıve ekipmanlarını sunarak , zaman ve yakıt tasarrufunun yanında ürünler yetiştirmesinde yardımcı olmak için kendisini geliştiren firmamız bugün itibariyla pamuk, buğday, mısır, zeytin, ayçiçeği, kavun, havuç, naranciye, bağcılık, bahçe tarımı ve hayvancılık alanında gerekli tüm zirai alet ve makina ekipmanları, yedek parça sağlayarak ve teknik destek vererek merkez ve bir şubesiyle Muğla / Merkez’de hizmetlerine devam etmektedir.

> Vizyonumuz

Tarımsal teknolojileri takip type an essay online for free ederek çok değerli çiftçilerimizin hizmetine sunmak, birlikte el ele bereketli ve kazançlı ürünler yetiştirerek çirftçilerimizin kazancına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

> Misyonumuz

Bölgemizdeki tüm çiftçilere modern tarım yaptırarak her konuda çözüm ortağı olmak, bereketli ve kaliteli ürünler pay for an essay elde etmek için Tarım Makinaları Ekipmanı seçiminde bilinçlendirmek ve destek olmak.

 

 

 


    Duyuru1
    Duyuru2
    Duyuru3

RSS