Eski Sanayi Bölgesi Dökümcüler Sokak No :9/A - Menteşe/MUĞLA
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

      Çineli Mehmet Usta, Orhun Ticaret (Ramazan ŞENKAYA)   1989 yılında “Orhun Ticaret Ticaret” ünvanıyla Muğla’da kurulmuştur. Orman, bağ, bahçe tarım makinaları satış, servis ve yedek parça hizmetleri ile bu sektöre adım attık ve Stihl, Oleomac Husquarna, Honda, Alpina, Felco, Campagnola, Zenon gibi en iyi markalarla adımlarımızı kaliteli ve profesyonel bir servis ve pazarlama ağı için attık.

Çiftçilerimize saygın firmaların en modern ve kaliteli Zirai Alet, Tarım Makinalarıve ekipmanlarını sunarak , zaman ve yakıt tasarrufunun yanında ürünler yetiştirmesinde yardımcı olmak için kendisini geliştiren firmamız bugün itibariyla pamuk, buğday, mısır, zeytin, ayçiçeği, kavun, havuç, naranciye, bağcılık, bahçe tarımı ve hayvancılık alanında gerekli tüm zirai alet ve makina ekipmanları, yedek parça sağlayarak ve teknik destek vererek merkez ve bir şubesiyle Muğla / Merkez’de hizmetlerine devam etmektedir.

> Vizyonumuz

Tarımsal teknolojileri takip ederek çok değerli çiftçilerimizin hizmetine sunmak, birlikte el ele bereketli ve kazançlı ürünler yetiştirerek çirftçilerimizin kazancına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

> Misyonumuz

Bölgemizdeki tüm çiftçilere modern tarım yaptırarak her konuda çözüm ortağı olmak, bereketli ve kaliteli ürünler elde etmek için Tarım Makinaları Ekipmanı seçiminde bilinçlendirmek ve destek olmak.

 

 

New france sets https://writemypaper4me.org/ out new france contained one valuable resource –

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: